اولین جلسه بازجویی ناپدری هانیه برگزار شد
اعتراف به شکنجه دختر 8 ساله

به علت مصرف مواد مخدر حالت طبیعی نداشتم و پاهای هانیه را با سیخ داغ سوزاندم
خبرگزاری فارس نوشت: ناپدری سنگدل دختربچه 8 ساله در اولین جلسه بازجویی اعتراف کرد، قبول دارم هانیه را کتک زده‌ام.
به گزارش خبرگزاری فارس، پیش از این مردی به نام حمید به اتهام شکنجه کودک 8 ساله‌ای به نام هانیه دستگیر شد و دیروز اولین جلسه بازجویی از حمید با حضور بازپرس آذرتاش برگزار و به حمید اتهامات تفهیم شد.


 

پازپرس خطاب به حمید عنوان کرد: شما براساس تحقیقات انجام شده، نظریه اولیه پزشکی قانونی و همچنین بررسی حضوری بازپرس در صحنه وقوع حادثه متهم هستید به ایراد ضرب و شتم، سوزاندن هانیه با سیخ داغ، شکستن هر دو دست کودک، عدم توجه به سلامتی هانیه و در نهایت کودک‌آزاری. چه دفاعی از خود دارید؟
حمید در پاسخ به اتهامات خود مدعی شد من هیچ دفاعی از خود ندارم و قبول دارم که هانیه را کتک زده‌ام.
وی ادامه داد: ‌البته در زمان وقوع این حادثه در حالت طبیعی خودم نبودم و حتی زمانی که به حالت طبیعی خودم بازگشتم و متوجه شدم پاهای هانیه را سوزانده‌ام او را در آغوشم گرفتم و گریه کردم و از او خواستم که مرا ببخشد. اما دیگر دیر شده بود. ناپدری سنگدل عنوان کرد: به دلیل مصرف مواد مخدر در زمان وقوع حادثه حالت طبیعی نداشتم و چنین اتفاقاتی رقم خورد وگرنه هیچ انسانی چنین کاری با یک کودک 8 ساله نمی‌تواند بکند. بازپرس آذرتاش خطاب به حمید عنوان کرد که بینی و دو دست هانیه شکسته است شما با چه وسیله‌ای دستان او را شکسته‌اید که حمید مدعی شد که به هیچ عنوان شکستگی دست و بینی هانیه را قبول ندارم.
بازپرس پرونده به وی گفت: همسایه‌ها بارها صدای هانیه و گریه و زاری او را شنیده‌اند چه دفاعی دارید، حمید جواب داد: این موضوع صحت ندارد زیرا در آن خانه پدر و مادر من و برادرم با 5 فرزندش زندگی می‌کند اگر هانیه گریه و زاری می‌کرد آنها پیش از همسایه‌ها صدای او را می‌شنیدند. بررسی بیشتر پرونده به جلسه آینده موکول شد.